Керівництво області зустрілося з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки

18.11.2016
Керівництво області зустрілося з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки

Сьогодні, 18 листопада, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин та  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрілися із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Керівництво області наголосило, що зацікавлені в залученні італійських інвестицій в Львівщину і налагодженні співпраці в галузі агропромислового комплексу, ІТ-технологій, будівництві доріг, а також  у відновленні низки авіарейсів зі Львова до міст Італії.

Перший заступник голови облради Парасковія Дворянин запропонувала Надзвичайному та Повноважному Послу розглянути можливість налагодити співпрацю між містами Львівщини та Італії для обміну досвідом у запровадженні реформ, художніми колективами та промоції регіону.

Вона також зауважила, що через військову агресію на сході країни Львівщина втратила 260 мешканців, відтак необхідно допомагати тим родинам, які втратили рідних. «Багато європейських країн запрошують наших дітей загиблих Героїв на відпочинок та оздоровлення, а поранених військових на реабілітацію та лікування, - повідомила Парасковія Дворянин. – Ми не маємо права забувати про цих людей, які потребують уваги і опіки».

Надзвичайний і Повноважний Посол запевнив, що підтримуватиме Україну в її  європейських прагненнях  і надалі. «Гуманітарна та фінансова допомога від Італії повинна бути більшою, а питання надання безвізового режиму ухвалено», -  наголосив Давіде Ла Чечіліа.