Львівщина зацікавлена в співпраці з Канадою в різних напрямках

17.11.2016
Львівщина зацікавлена в співпраці з Канадою в різних напрямках

Питання залучення інвестицій, розвиток агропромислового-комплексу, адміністративно-територіальну реформу та суспільно-політичну ситуацію в країні обговорили  сьогодні, 17 листопада, керівництво області під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком. 

Сторони наголосили на позитивному досвіді реалізації на Львівщині канадського проекту зі створення молочних кооперативів на Львівщині. Слід нагадати, що торік у  Львові відкрили сучасну лабораторію аналізу молока. Лабораторія запрацювала завдяки саме канадському проекту "Розвиток молочного бізнесу в Україні". 

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин зазначила, ojкооперативний рух зараз є актуальним і його потрібно розвивати. «Крупні агрохолдинги задають тон сільському господарстві, однак на Львівщини важливо, щоб з’являлися фермерські господарства, -  зауважила Парасковія Дворянин.- Ті програми, які уже успішно працюють слід розширяти. Також можна було б обговоритипитання  їх фінансової підтримк з обласного бюджету та можливість скерувати кошти з Державного фонду регіонального розвитку на програми з розвитку молочного бізнесу в області». 

За її словами, для Львівщини цікавим є також налагодження співробітництва в галузі овочівництва та садівництва. 

Говорячи про залучення канадських великих підприємств на території нашого краю, очільник області Олег Синютка повідомив, що ЛОДА підготує свої пропозиції до компаній Канади, які зацікавлені у виході на європейські ринки. 

Крім того, сторони обговорили необхідність навчання голів об’єднаних територіальних громад успішному досвіду Канади.