Олександр Ганущин у Жовкві провів виїзне засідання ОАМР «Ради Львівщини»

15.11.2016
Олександр Ганущин у Жовкві провів виїзне засідання ОАМР «Ради Львівщини»

У вівторок, 15 листопада, у Жовкві відбулося виїзне засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини" під головуванням голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

 

Під час засідання члени ОАМР «Ради Львівщини» обговорили питання проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році, зокрема, про нові правила подачі заявок від конкурсантів, основні пріоритети, оцінювання мікропроектів експертами, вартість проектів та граничну суму фінансування з обласного бюджету. Також йшлося  про те, щоб подані на конкурс мікропроекти були якісними і підтверджені фінансовими внесками як громад, спонсорів, так і місцевих бюджетів.

 

Окрім того, присутні зупинилися на основних акцентах проведення конкурсу проектів Державного фонду регіонального розвитку  у 2017 році.

 

Також виконавчий директор Асоціації "Єврорегіон Карпати-Україна" Галина Литвин поінформувала учасників зустрічі про перший набір пропозицій в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.