СБУ має розслідувати факт видання антиукраїнської газети «Русский весник», - Львівська обласна рада

15.11.2016
СБУ має розслідувати факт видання антиукраїнської газети «Русский весник», - Львівська обласна рада

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк звернувся із листом до СБУ у Львівській області, у якому попросив дати правову оцінку антиукраїнському змісту газети «Русский весник».  Як відомо, кілька примірників видання виявили працівники облради у приміщенні Російського культурного центру, що по вул. Короленка, 1а. Газети також скеровано спецслужбам.

«При проведенні обстеження приміщення комісією управління майном спільної власності Львівської обласної ради була виявлена газета «Русский весник». Спрямованість і зміст текстів стурбувала громадськість Львівщини. Львівська обласна рада просить провести професійний аналіз публікацій, що містяться в наявних випусках газети «Русский весник», надати їм кваліфіковану правову оцінку та у разі встановлення ознак правопорушення, вжити відповідних заходів реагування», - йдеться у листі до СБУ.  

Нагадаємо, рішенням депутатів Львівської обласної ради приміщення на вулиці Короленка, 1 а вилучено із користування Російським культурним центром та повернено назад у комунальну власність. При обстеженні приміщення працівники облради виявили газети із антиукраїнським змістом.

«Перечитав буквально чотири примірники цього так званого видання. Це відверта антиукраїнська пропаганда, що продукується буквально вкількох метрах від Львівської обласної ради. Ностальгія за Сталіним, тексти Олеся Бузини, пропаганда медведчуківського «Українського вибору». Словом, для спецслужб роботи чимало. Мусимо реагувати, бо у Львові такі речі є неприпустимими», - наголосив Володимир Гірняк.