Керівництво області зустрілося з Маршалком Сенату Республіки Польща

12.11.2016
Керівництво області зустрілося з Маршалком Сенату Республіки Польща

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова ЛОДА Олег Синютка зустрілися з Маршалком Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським.

Зустріч відбулася сьогодні, 12 листопада.

«Найперше, прийміть привітання з Днем Незалежності Польщі. Хочу наголосити, що Львівщина була, є і буде, маю сподівання, прикладом дружніх стосунків між двома державами - Україною та Польщею. Хочу подякувати за допомогу нашій українській армії під час ведення антитерористичної операції на сході України. Наші держави мають довгу і свою непросту історію. Для нас сьогодні є дуже важливе порозуміння між нашими народами. Тож ми висловлюємо велике сподівання на належну реакцію польської влади на такі дії, як нищення українських могил, неналежне поводження з українським прапором на території Польщі. Не дамо третім силам посварити українців і поляків. Ми повинні зробити все, аби наша  спільна історична пам'ять, державна символіка була належно вшанована », - зазначив Олександр Ганущин.

 

Опісля керівництво області разом з Маршалком Сенату поклали квіти до могил Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та до Меморіалу Української Галицької Армії.