Понад 200 млн грн виділено з обласного бюджету цьогоріч на ремонт доріг Львівщини

23.12.2015
Понад 200 млн грн виділено з обласного бюджету цьогоріч на ремонт доріг Львівщини

Цього року коштом обласного бюджету буде виконано ремонтні робіт на 70   км  доріг  загального  користування Львівщини.  Проведено   ремонтні   роботи   на  37 об’єктах доріг комунальної власності.

Про це повідомили 23 грудня представники департаментів Львівської обласної державної адміністрації під час слухань про виконання обласних цільових програм, які координує постійна комісія з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради.

Відтак на Програму фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2015 рік із обласного бюджету виділено понад 200 млн грн.   

Під час слухань депутатів запевнили у департаменті розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації, що практично на всіх об’єктах роботи виконані. Окрім того, очікується, що до кінця цього року в бюджет Львівщини від перевиконання митних платежів надійде 300 млн грн. Ці кошти цільово скеровуються на ремонт доріг.  З цієї суми 241 млн грн уже надійшов.

На найближчих засіданнях комісії депутати планують розглянути проект Програми фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016 рік.