Розпочала роботу комісія з визнання бійців-добровольців

11.11.2016
Розпочала роботу комісія з визнання бійців-добровольців

Комісія з визнання бійців-добровольців на своєму засіданні у четвер, 10 листопада, розглянула перші звернення на отримання одноразової матеріальної допомоги.

Всього подано 11 заяв, однак не у всіх був необхідний перелік документів. Тому департамент соцзахисту отримав доручення повідомити заявників, яких саме документів бракує. Це необхідно зробити в тижневий термін.

Комісія також вирішила звернутися з запитом в обласне управління юстиції і отримати перелік громадських організацій, як опікуються добровольчими батальйонами.

«Це має стати нашою спільною справою – допомогти нашим добровольцям прийти, представити необхідні документи, довести свою участь у військових діях на Сході країни в час, коли саме добровольці першими стали на захист нашої країни, - зазначила голова комісії Парасковія Дворянин. – Кожен боєць з Львівщини має бути визнаним на регіональному рівні та отримати належну йому матеріальну допомогу. І це повинно бути також певним тиском на центральну владу, щоб якнайскоріше визнати таких Героїв на загальнодержавному рівні».

Отож,  ще раз нагадуємо, що усі охочі можуть звертатися в Центр допомоги учасникам АТО при Львівській обласній державній адміністрації (вул.. Митрополита Андрея, 10).

Перелік документів для визнання бійцем-добровольцем АТО:

- довідку керівника добровольчого формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону, із зазначенням терміну перебування в зоні проведення антитерористичної операції;

- письмові свідчення не менше як двох свідків з числа осіб, які разом з такою особою брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що підтверджують участь в антитерористичній операції особи-заявника;

- інші матеріали, які засвідчують безпосередню участь в бойових діях на сході України (фото-, відеофіксація) (за наявності);

- висновок/характеристику громадської організації (за наявності).