З 1 грудня розпочинається подача заявок на конкурс мікропроектів, - Іван Собко

10.11.2016
З 1 грудня розпочинається подача заявок на конкурс мікропроектів, - Іван Собко

У четвер, 10 листопада, відбулася зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки та першого заступника голови облради Парасковії Дворянин з головами сільських та селищних рад, а також об’єднаних територіальних громад.

Під час наради зокрема йшлося про хід реалізації конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році. Заступник керуючого справами облради Іван Собко повідомив, що цьогоріч в області на програму мікропроектів була скерована з обласного бюджету значна сума коштів – 54 млн грн., а її виконання становить понад 95%.   

«На Львівщині реалізовується 691 мікропроект місцевого розвитку, з них більше 500 завершили роботи, - зазначив Іван Собко. – Ми сподіваємося, що до кінця року виконання програми буде майже стовідсотковим».

Також Іван Собко ознайомив присутніх з новими умовами конкурсу мікропроектів на наступний рік, зокрема про розповів про електронну подачу документів, основні пріоритети, граничну вартість мікропроектів та обсяг фінансування  з обласного бюджету. Подача заявок розпочинається 1 грудня і триватиме до 30 грудня.

Перший заступник голови облради Парасковія Дворянин наголосила учасникам наради, що важливо готувати якісно мікропроекти і визначати в громадах пріоритетні об’єкти з покращення соціальної інфраструктури наших населених пунктів.  

Також під час наради обговорили питання використання коштів капітальних вкладень у 2016 році та формування пропозицій на капітальні видатки у 2017 році, про використання земель сільськогосподарського призначення, про планування бюджетів на 2017 рік та  формування об’єднаних територіальних громад.