В області стартували навчання щодо підготовки мікропроектів місцевого розвитку

09.11.2016
В області стартували навчання щодо підготовки мікропроектів місцевого розвитку

У Старосамбірському районі Львівщини сьогодні, 9 листопада, відбувся семінар-навчання  щодо участі в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік. Навчання було організовано для представників громад Самбірського, Старосамбірського, Турківського районів та м. Самбора.

 

Заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Олена Гвоздик розповіла присутнім про хід реалізації цьогорічного конкурсу. За її словами, зараз в новій програмі враховані усі пропозиції щодо покращення умов проведення конкурсу та зручності в поданні заявок. Відтак учасники зустрічі обговорили основні пріоритети конкурсу, форму електронної подачі документів, граничну вартість проектів та фінансування з обласного бюджету.

 

В свою чергу заступник керуючого справами облради Іван Собко зазначив, що громади, які взяли участь у навчанні, були досить активними, задавали багато запитань і відзначали, що цей конкурс справді дає можливість реалізувати соціально важливі ініціативи в громадах.

 

Наступний семінар відбудеться 11 листопада в Дрогобицькому районі.

Нагадаємо, триватимуть навчання  до 30 листопада.

З відповідним графіком можна ознайомитися тут.