У Львівській обласній раді обговорили концепцію використання приміщення на Короленка, 1а

09.11.2016
У Львівській обласній раді обговорили концепцію використання приміщення на Короленка, 1а

Сьогодні, 9 листопада, під час круглого столу у Львівській обласній раді представники влади, депутатського корпусу та громадські організації обговорювали конкурсні умови на оренду приміщення на вул. Короленка, 1а та його цільове призначення.

Як відомо одноголосним рішенням депутатів облради «Російське товариство ім. Пушкіна» та інші російські організацій, які нині працюють на Короленка, виселяють. Натомість приміщення буде передано одній із громадських організацій, пов’язаних із АТО.

Власне, нинішній круглий стіл між представниками облради та атовцями мав на меті виробити спільне бачення щодо умов проведення конкурсу на оренду. За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, «Російському товариству» вже надіслано прохання звільнити приміщення  до 14 листопада. Аналогічного листа отримала і газета «Русский весник», яка також зареєстрована на Короленка, 1 а. Попереду, прогнозує Володимир Гірняк, судова тяганина із нинішніми орендарями, проте це аж ніяк не повинно гальмувати формування умов та проведення конкурсу. Тож на черзі – обговорення цільового призначення приміщення та конкурсних умов в середовищі ГО.

«Дане приміщення має використовуватись для громадських організацій, пов’язаних із АТО. Сьогодні ми запросили абсолютно всіх представників ГО, бо не хотіли би, аби процес проведення конкурсів і підведення результату вніс якісь конфліктні ситуації в середовище атовців. Наша мета - максимально об’єднати ці організації, аби вони визначились і з приміщення був толк. Ключова річ – щоб наша і ваша позиція була спільною», - наголосив Володимир Гірняк. Та додав – можливі різні варіанти цільового використання приміщення. Отож, розробкою конкретних пропозицій після нинішньої зустрічі і мають зайнятись громадські організації.

На круглому столі прозвучало багато конструктивних пропозицій від громадських активістів щодо цільового використання приміщення – від організації там культурного центру для ветеранів АТО до центру реабілітаційної та юридичної допомоги чи музею.