У Львівській області до кінця року мають закупити 50 Школяриків

08.11.2016
У Львівській області до кінця року мають закупити 50 Школяриків

У вівторок, 8 листопада, під час внесення змін до обласної програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки депутати обласної ради проголосували за скерування 63 млн грн. у вигляді субвенції місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів, в тому числі між територіями чітко розподілено кошти в сумі 11,1 млн грн. з обласного бюджету.

 

Як пояснив голова бюджетної комісії Олег Домчак, при розподілі буде виділено по 1-2 автобуси на район, місто, ОТГ для перевезення учнів, які проживають у сільській місцевості. Також буде враховано наявність новостворених ОТГ, відкриття нових маршрутів та кількість автобусів, забраних в зону АТО.

 

За інформацією департаменту освіти і науки ЛОДА, до кінця року планують закупити 50 автобусів загальною вартістю 74,1 млн гривень. Із них 52,8 млн виділила держава, 11 млн 136 тис. – обласний бюджет, решту коштів – 10 млн 464 тис. гривень – дофінансують райони та об’єднані територіальні громади.

 

Окрім того, в межах змін до програми спрямовано 1,5 млн грн. на придбання комп’ютерної техніки та підключення до мережі Інтернет у гірських районах області. Зокрема, у Старосамбірському, Турківському, Сколівському та гірських частинах Дрогобицького та Самбірського районів.