Олександр Ганущин: Такі люди, як В’ячеслав Чорновіл, зробили дуже багато для того, щоб Україна постала

24.12.2015
Олександр Ганущин: Такі люди, як В’ячеслав Чорновіл, зробили дуже багато для того, щоб Україна постала

24 грудня у Львові відбуваються урочистості з нагоди 78-ї річниці від дня народження Героя України В'ячеслава Чорновола.

Зокрема, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, депутати, керівництво Львівської ОДА та Львівської міської ради, представники громадськості, ветеранських організацій, а також учні Львівської середньої загальноосвітньої школи № 46 м. Львова, яка носить ім'я Героя, поклали квіти до пам'ятника В'ячеславові Чорноволу.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив: «В'ячеслав Чорновіл належить до тих, хто заклав новітню історію Львівської обласної ради. Сьогодні у наших стінах бракує саме таких людей, адже це покоління було межовим і зробило свою величезну справу. Ці люди зробили дуже багато для того, щоб Україна постала. Той етап, на якому ми зараз перебуваємо, з війною на Сході, - це унаочнення того, що тоді вони це зуміли зробити відносно безболісно і легко, а зараз, коли ворог оговтався, ми мусимо тримати зброю в руках, тримати оборону і не допустити повернення тих порядків, які мали місце на території України впродовж останніх семи десятиріч перед 1991-им роком».

Також у день народження Героя України відбудеться покладання квітів до пам'ятної дошки на будівлі Львівської обласної державної телерадіокомпанії, а у приміщенні Музею визвольної боротьби України буде відкрито стаціонарну виставку «В'ячеслав Чорновіл: політик, правозахисник, журналіст».

Завершаться урочистості вечором пам'яті «У розкриллі Ікара» 27 грудня у Львівському національному університеті імені Івана Франка.