Володимир Гірняк відзначив грамотами обласної ради кращих працівників соціальної сфери

07.11.2016
Володимир Гірняк відзначив грамотами обласної ради кращих працівників соціальної сфери

Сьогодні, 7 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк привітав із професійним святом працівників соціальної сфери Львівщини. Кращим із них він вручив грамоти Львівської облради.

«Ми зараз переживаємо дуже непрості часи, є військова агресія на Сході, складна економічна ситуація. Незважаючи на те, що протягом останніх місяців економіка держави починає демонструвати ознаки зростання, ваші послуги будуть потрібні ще дуже-дуже багато часу», - наголосив Володимир Гірняк.

Він також додав, що соціальна сфера на Львівщині працює злагоджено та ефективно і з боку Львівської обласної ради нарікань нема. Володимир Гірняк подякував працівникам за сумлінну працю та відзначив її важливу роль у житті суспільства. «Дуже приємно, що на працівників соціального захисту фактично немає скарг, а якщо і є, то дуже мало. Ми кажемо ще раз вам дякую. За цю роботу, яку ви робите. Дякуємо і вашому керівництву, і рядовим працівникам, адже від вас багато в чому залежить спокій у суспільстві. Ми живемо в такий час. Працюймо разом і все у нас вийде! Слава Україні», - сказав заступник голови облради.