Обмін вчителями між Львівщиною та Луганщиною матиме продовження, – О. Ганущин під час зустрічі з педагогами сходу

07.11.2016
Обмін вчителями між Львівщиною та Луганщиною матиме продовження, – О. Ганущин під час зустрічі з педагогами сходу

Сьогодні, 7 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущинвідвідав луганських вчителів, які зараз навчають дітей у школах області.

Зокрема, очільник облради побував у  місцевих школах Моршина та Стрия, де поспілкувався з педагогами сходу Ольгою Черкашеною та Катериною Іщик відповідно.

Нагадаємо, три тижні тому Львівщина та Луганщина обмінялися вчителями. Відтак, 25 педагогів Галичини протягом місяця навчають дітей сходу, 25 освітян Донбасу вчать науки західних школярів.

«І вчителі Львівщини, і вчителі Луганщини таким обміном задоволені. Кажуть, і колектив, і діти, і батьки приймають їх тепло, по-родинному. Тому, впевнений у цього проекту велике майбутнє. І він однозначно матиме продовження. Бо чим швидше ми доведемо проросійськи зазомбованому населенню сходу, що Україна – єдина, тим менше роботи буде у хлопців зі зброєю у руках», –   каже Олександр Ганущин.

Зазначимо, під час крайньої поїздки на схід  Олександр Ганущин поспілкувався з вчителями Галичини, які зараз викладають на сході країни.