Олександр Ганущин перевірив стан виконаних робіт з модернізації тепломережі та котельні у Жовкві

04.11.2016
Олександр Ганущин перевірив стан виконаних робіт з модернізації тепломережі та котельні у Жовкві

У Жовкві завершили роботи з модернізації 800 м тепломереж та переобладнано котельню на поновлюваних джерелах енергії, зокрема біомасі.  Ці заходи допоможуть зекономити місту близько 2 млн грн на рік.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з президентом Фонду Східна Європа Вікторем Ляхом та представниками місцевої, районної влади перевірили стан виконаних робіт.

Довідка:

Роботи виконані в рамках проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві» . Його реалізовують  спільно Фонд Східна Європа, Львівська обласна рада та Жовківська міська рада. 

Перед початком робіт у Жовкві, був проведений енергоаудит інфраструктури міста, який допоміг скорегувати план модернізації. Наступний енергоаудит буде проведено найближчим часом, щоб підсумувати результати та ефективність виконаних робіт. 

Незабаром у місті розпочнуть додаткові заходи для скорочення використання теплової енергії. Для цього на об’єктах муніципальної інфраструктури - Дитяча школа мистецтв, ЗОШ №3, поліклініка та багатоквартирний будинок - будуть облаштовані чотирма автоматизованими системами з регулятором теплового потоку за погодними умовами (індивідуальні теплові пункти). Це допоможе регулювати температуру у будинках. 

Окрім цього, проведено навчання інженерного персоналу та представників місцевих органів влади щодо підтримки модернізованої інфраструктури, підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. Багато уваги проект приділяє зміні ставленню місцевих мешканців і мотивуванню місцевої молоді ощадливо ставитися до використання енергії. Наприклад, у ЗОШ №3 Жовкви обладнано спеціальний демонстраційний клас, де можна побачити, як працюють енергоефективні технології. Тут також є підбірка методичної та інформаційної літератури щодо енергозбереження та відновлювальних джерел енергії. Це допомагає вчителям та учням краще розуміти, як працюють енергоефективні технології та як їх можна застосовувати у щодня.

 

 

Довідкова інформація: Проект допоможе модернізувати муніципальну інфраструктуру та надати комплексну експертно-інформаційну підтримку, щоб суттєво покращити енергоефективність міст і зменшити енергозалежність. Цей спільний проект Фонду Східна Європа, міських рад Жовкви та Самбора за підтримки Львівської обласної ради є переможцем конкурсу проектних заявок від проектних заявок Програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти»