Львівщина буде передовою в економіці. Маємо і мізки, і потрібну географію, – О. Ганущин під час панельної дискусії на Форумі

03.11.2016
Львівщина буде передовою в економіці. Маємо і мізки, і потрібну географію, – О. Ганущин під час панельної дискусії на Форумі

Львівщина може бути передовою в багатьох питаннях пов’язаних  з економікою. Для цього нам вистарчає мізків, цьому  сприяє наша географія, і найголовніше, маємо людський потенціал.

Про це заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час панельної дискусії на 16 Міжнародному економічному форумі «Львівщина – фабрика Європи».

«Зараз економічні показники Львівщини йдуть дуже добре . Тепер, маємо це втримати і розвинути у світлі сучасних тенденцій, - зазначив Олександр Ганущин. – Сьогодні у нас є можливість обговорити і тенденції бізнесу, і тенденції позитивних викликів, такі як безвізовий режим з ЄС та перспектива залучення коштів завдяки транскордонній співпраці».

За його словами, зараз є кілька акцентів, на яких би хотілося наголосити. Зокрема очільник облради запропонував високопосадовцям з Києва повернутися до ідеї концесійної дороги Краківець-Львів. Також значні можливості для бізнесу залишаються щодо розвитку  гірсько-лижних курортів в Сколівському районі, а також курортних містечок – Моршина, Трускавця та Східниці. «Це ті великі ніші, які мають бути сигналом для наших бізнесменів,  куди можна і варто вкладати гроші», - наголосив Олександр Ганущин.

Окрім того, переконаний Олександр Ганущин, не потрібно забувати про тренди, пов’язані з державними  інвестиціями. «На Львівщині нам вдалося провести експеримент з митними платежами і значно покращити дорожню інфраструктуру, - повідомив очільник облради. - Свого часу ми також задумали і втілили в життя за рахунок обласного бюджету програму енергозбереження для населення. Тепер я закликаю інвестувати в енергоефективність в бюджетній сфері – а це заміна вікон, модернізація котелень, отеплення приміщень».

На завершення Олександр Ганущин підкреслив, що попри все підтримка українського війська на сьогодні є питанням номер один. «Кожна вкладена бізнесом гривня туди покроково наближає нас до нашої спільної перемоги. Ми дуже багато робимо у гуманітарній сфері, але закликаю вас робити багато в економіці і ми швидше побачимо там відремонтовані дороги, школи та будинки. Це крок до перемоги».

Зазначимо, Олександр Ганущин виступив у Мотиваційній панелі, де обговорили висвітлення економічних переваг України (Львівщини), які сприяють формуванню позитивного іміджу країни, залученню інвестицій та ведення зовнішньоекономічної діяльності.