На Форумі маємо обговорити пульс економіки Львівщини та цілої України, – Олександр Ганущин на урочистому відкритті  

03.11.2016
На Форумі маємо обговорити пульс економіки Львівщини та цілої України, – Олександр Ганущин на урочистому відкритті  

 

У Львові стартував 16 Міжнародний економічний форум  «Львівщина – фабрика Європи». 

Захід проходитиме упродовж двох днів 3-4 листопада.

Учасників форуму уже привітали перший віце-прем’єр України Степан Кубів, керівництво області та міста.

У вітальному слові очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив:

"Сьогодні ми маємо можливість обговорювати пульс економіки не тільки Львівщини, а й цілої України, а також ті тенденції, які зараз відбуваються не лише у нашій державі, а й у світі. Окрім того, ми повинні згадати виклики пов'язані з війною. Мене дуже тішить, що зараз на форумі присутній голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. Ми єдині і ми переможемо", - зазначив Олександр Ганущин.

Додамо, що упродовж двох днів форум відвідає близько 1000 учасників, серед яких Президент України Петро Порошенко, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків. 

У перший день учасники говоритимуть про економічні та географічні переваги України, які сприяють формуванню позитивного іміджу країни та залученню інвестицій, впровадження індустріальних парків, ефективне управління персоналом. 

Нагадаємо, що із часу заснування Міжнародний економічний форум став дискусійною платформою для українських та європейських політиків, економістів, фінансистів, інвесторів, бізнесменів. Вже 16 років поспіль цей захід на Львівщині відвідують десятки офіційних урядових делегацій України та держав Західної, Центральної Європи, Канади, США, Японії, а також представників вітчизняних та зарубіжних громадських, наукових та підприємницьких кіл.