Володимир Гірняк взяв участь у круглому столі з обговорення Перспективного плану Львівщини

02.11.2016
Володимир Гірняк взяв участь у круглому столі з обговорення Перспективного плану Львівщини

Вже наступного тижня, 8 листопада, на сесії ЛОР буде розглянуто питання меж Львова. Наразі – у формі інформації. Про це сьогодні під час круглого столу «Перспективний план Львівської області» заявив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. Він також додав – на наступну сесію виносяться також перспективні плани шести районів Львівщини. 

«Я радий, що мою ініціативу підтримали і питання меж Львова включено в порядок денний. Межі Львова розглядаються вже дуже довгий період часу. На даний момент проведено переговори між обласною і міською владою, проведено переговори із всіма керівниками політичних фракцій. Ми будемо слухати інформацію про межі Львова. Очевидно, що їх у вівторок затвердити не зможемо, але ми повинні в максимально оперативний термін вийти на результат», - зазначив Володимир Гірняк.

За його словами, найбільше проблем у формуванні перспективного плану Львівщини наразі є у Стрийському та Дрогобицькому районі, тож не факт, що усі шість районів Львівщини отримають «добро» на перспективний план вже наступного тижня. «Ми сьогодні побачили, що справді, є складність по Дрогобицькому району, велика складність – по Стрийському районі. Але по більшості районів рішення таки приймемо, адже це необхідно. Спроможні громади матимуть зовсім інший ресурс для свого існування. Нині є такі сільради, де 90% витрат йдуть на управлінський апарат. Це абсолютно неефективно, адже для населення, для інфраструктури нічого не робиться», - наголосив Володимир Гірняк. Так, наголосив він, громади в межах цих перспективних планів зможуть об’єднуватися, йти на вибори та мати прямі відносин із центральним бюджетом. Відповідно – набагато більший ресурс для свого існування.