ОНОВЛЕНО час виїзду!У Жовкві модернізовано тепломережу та котельну, що суттєво покращить енергоефективність міста

02.11.2016
ОНОВЛЕНО час виїзду!У Жовкві модернізовано тепломережу та котельну, що суттєво покращить енергоефективність міста

Запрошуємо журналістів взяти участь у прес-турі «Як працюють енергоефективні технології у громадах» у рамках проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві", що фінансується Європейським Союзом. Під час прес-туру організатори представлять проект та ті заходи, що впроваджено в місцевих громадах з метою суттєво покращити енергоефективність.

 

Прес-тур відбудеться у п’яницю, 4 листопада. Виїзд  о 07:45 від Львівської обласної ради

 

У рамках заходу представники ЗМІ зможуть :

1)     Ознайомитися з результатами робіт по модернізації тепломережі та котельної у м. Жовкві, де встановлено котли, що працюють на біомасі, та модернізовано близько 800 м трубопроводу.

2)     Отримати докладну інформацію про проект «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності Самбора та Жовкви».

3)     Відвідати демонстраційний клас з енергефективності у школі №3 м. Жовква

 

Учасники:    

експерт групи підтримки програми CoM-DeP

Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа

Олексндр Ганущин, Голова Львівської облради

Петро Вихопень, міський голова, Жовква

Роман Курнат, директор комунального підприємства Жовкватеплоенерго

Олег Масняк, експерт з впровадження енергоефективних проектів

 

***

Довідково:

Проект, що реалізується спільно Фондом Східна Європа, Львівською обласною радою та Жовківською міською радою, передбачає комплекс заходів, що включають розробку і впровадження технічного рішення,  навчальний  та інформаційно-просвітницький компоненти, що дозволять Жовкві та Самбору модернізувати муніципальну інфраструктуру та отримати комплексну експертно-інформаційну підтримку, щоб суттєво покращити енергоефективність своїх міст і зменшити енергозалежність. Цей проект є переможцем конкурсу проектних заявок Програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) для міст-підписантів Угоди мерів.


Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтесь до прес-служби Львівської обласної  ради (098-64-49-964 Уляна Лаврик)