Цьогоріч на Львівщині дуже зважено підійшли до формування Перспективного плану спроможних громад, – Юрій Ганущак

02.11.2016
Цьогоріч на Львівщині дуже зважено підійшли до формування Перспективного плану спроможних громад, – Юрій Ганущак

У Львівській облраді під час круглого столу, який  відбувся сьогодні, 2 листопада,  обговорили питання підготовки та затвердження  Перспективного  плану Львівщини, заслухали думки експертів та аналітиків громадських організацій щодо формування спроможних територіальних громад.

Участь у заході взяли провідний експерт в галузі децентралізації Юрій Ганущак, заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, перший заступник ЛОДА Ростислав Замлинський, експерти, науковці та аналітики, які працюють у сфері децентралізації.

«Я приємно вражений, що Львівщина починає працювати над помилками. Бо той Перспективний план, який був у минулому році – неприпустимий. Спроможність об’єднання має визначатися не лише самими жителями чи керівництвом, а й державою відповідно до певних критерій, які є визначеними у методиці. Зараз керівництво обласної адміністрації та ради дуже ретельно вивчили цей досвід, методику. Як результат: цього року  набагато зважений підхід до формування Перспективного плану. Всі розуміють, що якщо буде інакше, то Львівщина взагалі програє конкуренту боротьбу пов’язану з іншими областями», - зазначив Юрій Ганущак.

Нагадаємо, депутати облради уже проголосували «ЗА» Перспективний план Львівщини в частині Мостиського, Старосамбірського, Жидачівського, Яворівського, Жовківського, Городоцького, Радехівського, Миколаївського, Бродівського, Самбірського районів. Тепер їх передадуть до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення.

Детальніше з проектом рішення можна ознайомитись за посиланням:

http://www.oblrada.lviv.ua/%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%86%D1%96%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0_%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%85_%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B2_%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8___453cms.htm