Біля Меморіалу Українських Січових Стрільців відбулося урочисте віче

01.11.2016
Біля Меморіалу Українських Січових Стрільців відбулося урочисте віче

У вівторок, 1 листопада, в межах відзначення 98-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки керівництво області та міста спільно з громадськістю та колоною студентської молоді вирушила до Меморіалу Українських Січових Стрільців, що на Янівському кладовищі.

Традиційно щороку такий захід організовується з ініціативи Львівського національного університету ім. Івана Франка, які на площі перед пам’ятником Каменяру попередньо формують колони і проходять урочистою ходою вулицями міста до Янівського кладовища.

Представники влади. громадських організацій, студенти поклали квіти до Меморіалу Січових Стрільців, після чого відбулося урочисте віче. Від Львівської обласної ради участь у заходах взяв заступник голови Володимир Гірняк.

Нагадаємо, сьогодні, 1 листопада, керівництво області та міста, громадськість також взяли участь в урочистостях з нагоди 98-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки на Личаківському кладовищі. Там усі присутні вшанували подвиг творців ЗУНР та поклали квіти до Меморіалу УГА, могил Д. Вітовського, М. Галущинського, О. Тисовського та каплиці Євгена Петрушевича.