Львівщина та Китайська Народна Республіка співпрацюватимуть у сфері юстиції

01.11.2016
Львівщина та Китайська Народна Республіка співпрацюватимуть у сфері юстиції

Потенційні напрямки співробітництва у галузі юстиції обговорили під час зустрічі із Міністром юстиції Китайської Народної Республіки У Аїн  голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова облдержадміністрації Олег Синютка у вівторок, 1 листопада.

Як зауважив очільник області Олег Синютка, для України на сьогодні особливо важливою є реформа правосуддя. «Ми претендуємо на те, щоб Львівщина була лідером в Україні в здійсненні реформ, - наголосив Олег Синютка. - Тому  досвід вашої країни для нас є дуже цікавим і важливим».

В свою чергу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив, що Львівщина зацікавлена в налагодженні саме регіональної співпраці. «Область співпрацює з багатьма країнами Європи, особливо прикордонними містами, ми обмінюємося досвідом у різних галузях, зокрема в освіті, культурі, а також встановлюємо контакти з представниками органів місцевого самоврядування, - розповів Олександр Ганущин. – Львівщина - гостинний край і завжди рада приїзду таких високих гостей. Ми будемо робити все можливе, щоб розвивати дружбу між нашими народами».

Міністр юстиції Китайської Народної Республіки У Аїн повідомила, що 31 жовтня відбулася зустріч китайської делегації з Генеральним прокурором України, на якій  було висловлено переконання у подальшому конструктивному співробітництві між правоохоронними органами України та Китайської Народної Республіки. «Ми зацікавлені  розширювати співробітництво  в торгово-економічній та судово-юридичній сфері, - зазначила У Аїн. - Львівська область має хороший потенціал для розвитку і залученню інвестицій».

Керівництво області також поінформувало високопосадовців з Китайської Народної Республіки про діяльність Центрів з надання адміністративних послуг в контексті реформи децентралізації та роботи Бюро правової допомоги населенню. Окрім того, повідомило про те, що Львів став першим містом України, де НАБУ відкрило своє територіальне управління.