Наступне пленарне засідання Львівської облради - 8 листопада, - президія

31.10.2016
Наступне пленарне засідання Львівської облради - 8 листопада, - президія

На пленарному засіданні Львівської обласної ради, яке відбудеться, 8 листопада, депутати розглянуть проекти Перспективних планів спроможних територіальних громад ще шести районів – Турківського, Дрогобицького, Стрийського, Сокальського, Сколівського та Пустомитівського.

По це повідомив під час засідання президії голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Ця четверта чергова сесія була дуже складною через затвердження перспективних планів, - зауважив Олександр Ганущин. – Однак ми питання перспективних планів активно обговорюємо на відкритих слуханнях та засіданнях фракцій, щоб вийти на конструктивне рішення. Думаю ми зможемо закрити цим пленарним засіданням IVсесію і розпочати наступну в частині підготовки та затвердження обласного бюджету на наступний рік».

Окрім того, на сесії облради депутати заслухають інформацію щодо затвердження меж міста Львова.

«Це дуже важливе питання, яке досить маніпулятивно подається в медіа. Тому ми хочемо поінформувати, що відбувається насправді і заслухати усі сторони – міську раду, членів робочої групи облради та почути думки депутатів», - зазначив Олександр Ганущин.

Всього в порядку денному сесії депутати мають розглянути близько 60 питань щодо соціального захисту, охорони здоров’я,  фінансів, екології та підтримки учасників АТО та їх сімей.