Депутати створили робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася у сфері автоперевезень на Львівщині

08.12.2015
Депутати створили робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася у сфері автоперевезень на Львівщині

Восьмого грудня на другому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати створили робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася у сфері автоперевезень у Львівській області.

Очолив групу заступник голови Львівської облансої ради Володимир Гірняк. До її складу увійшли представники фракцій обласної ради та пікетувЗа результатами роботи комісія підготує і подасть на розгляд сесії звіт.

«За» це рішення проголосували 68 депутатів.

Окрім того, депутати, за цим рішенням, депутати Львівської обласної ради підтримали звернення Львівської обласної Асоціації перевізників, жителів Сколівського, Турківського, Стрийського, Жидачівського, Миколаївського районів і звернулися до Львівської обласної державної адміністрації та Укртрансінспекції у Львівській області стосовно залишення кінцевих зупинок у м. Львові на АС-3 (вул. С. Петлюри) з проміжною зупинкою на приміському вокзалі або з кінцевою зупинкою на АС – 8 .

Також депутати просять скасувати штрафні санкції, які були застосовані з вересня 2015 року до перевізників, які здійснюють перевезення до приміського вокзалу, а саме: ТзОВ ВТП «Жидачівавтотранс», ПП «Транс-Спорт», ТДВ «Миколаївське АТП 14627».