Поблемні питання галузі охорони здоров’я розглянули на профільній комісії

31.10.2016
Поблемні питання галузі охорони здоров’я розглянули на профільній комісії

Питання реорганізації служби екстреної медичної допомоги та фтизіатричної служби розглянули сьогодні, 31 жовтня, на засіданні постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради.

 

Зокрема,  в процесі реорганізації Львівську та Дрогобицьку станцію швидкої медичної допомоги приєднають до комунального закладу обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Нагадаємо, зараз проводиться конкурс на посаду керівника цього закладу.

 

Під час засідання члени комісії також підтримали пропозицію першого заступника голови облради Парасковії Дворянин, яка запропонувала звернутися до департаменту охорони здоров’я ЛОДА оприлюднити на сайтах лікарень список ліків, які закуповуються за кошти з обласного бюджету для потреб мешканців Львівщини і розмістити таку інформацію  в усіх відділеннях обласних медичних установ. «Звертаючись за медичною допомогою, кожен житель області має право знати, які медикаменти він може отримати безкоштовно і  в яких комунальних медичних закладах», - зазначила Парасковія Дворянин.

 

Також на розгляд комісії управління фізичної культури та спорту представило пропозицію скерувати кошти з обласної програми «Спортивний майданчик» в сумі 500 тисяч грн на встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям у с. Нові Стрілища Жидачівського району. «Цей майданчик знаходиться на території місцевої школи  і зможе використовуватися учнями для занять фізкультурою та спортом», - пояснив начальник управління Юрій Майборода.

 

Окрім того, на комісії прийняли рішення надати адресну матеріальну допомогу двом демобілізованим учасникам АТО, а сім’ї померлого О. Дереша суму в 100 тисяч гривень пропорційно розподілити між мамою та колишньою дружиною.  

Михайло Гичка також вніс пропозицію замінити представника від їх комісії Михайла Нискогуза на Юрія Шаварова до складу комісії з визнання бійців-добровольців АТО. Він пояснив, що таке рішення зумовлене тим, що  член цієї комісії мав би бути медиком.