Ми зробимо все для того, аби в головах населення Донбасу була одна думка: «Україна єдина!», – О. Ганущин зі сходу країни

30.10.2016
Ми зробимо все для того, аби в головах населення Донбасу була одна думка: «Україна єдина!», – О. Ганущин зі сходу країни

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з волонтерами відвідав бійців, які воюють на Сході країни та поспілкувався з місцевими жителями.  Це уже 24-та поїздка очільника облради до наших захисників.

Бійцям 24-ї та 80-ї бригад волонтери привезли потрібні їм генератори, речі для побуду, бензопили тощо.

На самій передовій, за крок до ворога, Олександр Ганущин вручив військовим пам’ятні монети, виготовлені до 25-ї річниці Незалежності України та іменні годинники Львівської обласної ради.

Тим часом,  у місцеву шкільну бібліотеку волонтери передали українські книжки, у школу – комп’ютерну техніку.

 «Це моя 24 поїздка до наших бійців на схід країни. Ми традиційно допомагаємо вже не лише військовим, котрі несуть службу на Луганщині. Відомо, що  дві наші львівські бригади – це 24 та 80 боронять територію Луганської області з перших днів. А ми допомагаємо також і цивільному населенню, бо розуміємо що потрібно зробити все для того, аби жителі сходу забули стереотипи, що, мовляв, Україна розділена на західну і східну. Ми єдині!», – зазначив Олександр Ганущин.

Окрім цього, волонтери помолилися на місці загибелі екіпажу вертольоту Мі-24.
Хлопці загинули під час виконання бойового завдання у ході проведення АТО.

"Ми поставимо хрести на кожному місці, де загинули нашій бійці, обороняючи територію нашої України", - наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.