Олександр Ганущин взяв участь у регіональному форумі у Сєвєродонецьку

29.10.2016
Олександр Ганущин взяв участь у регіональному форумі у Сєвєродонецьку

28 жовтня у м. Сєвєродонецьку Луганської області відбувся регіональний форум «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада». Участь у ньому взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з львівською делегацією.

«Сєвєродонецьк має асоціюватися не з тим місцем, де проводять свої з’їзди сепаратисти, а з місцем, де підписують  українці свої меморандуми про співпрацю, договори про багатомільйонні інвестиції для кращого життя у нашій країні. Нам варто пам’ятати, що кувати перемогу ми маємо спільно. Тоді, коли  донесемо до всього населення сходу, що Україна – єдина, покажемо свою єдність, тоді у хлопців поменшає роботи зі зброєю у руках», – зазначив Олександр Ганущин.

Окрім цього, під час вітального слова очільник облради розповів учасникам форуму про культурний обмін між Луганською та Львівською областями.  Він зазначив, що зараз на Львівщині перебувають 25 луганських педагогів, які вже вчать дітей Галичини. А, тим часом, 25 львівських вчителів навчають школярів сходу.

Олександр Ганущин висловив слова подяки керівнику  Луганської обласної державної адміністрації Юрію Гарбузу за запрошення на Форум.

Участь у форумі також взяли представники Уряду та державних структур, народні депутати, представники міжнародних організацій, бізнесу та бізнес-асоціації.

На дискусійних панелях обговорили перспективи соціально-економічного розвитку регіону.