Львівська обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету

25.10.2016
Львівська обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету

На сесії Львівської обласної ради сьогодні, 25 жовтня, депутати розглянули внесення змін до показників обласного бюджету.

Як поінформував департамент фінансів ЛОДА, за підсумками 9 місяців перевиконання дохідної частини обласного бюджету становить 52,5 млн грн. або 106,3%.

З цих коштів 15 млн грн скерують  на зарплату  працівників галузі охорони здоров’я та 5,2 млн грн. – на потреби профтехосвіти, ще 5,1 млн грн. - на ветеринарну медицину.

Окрім того, 25 млн грн обласна рада передбачила на співфінансування поточного та капітального ремонтів доріг загальнодержавного значення, які проведені за рахунок залучених у попередні роки коштів під державні гарантії Держагентством автомобільних доріг і затверджені постановою Кабміну.   

Депутати підтримали пропозицію скерувати 90 тис. грн для Золочівської військової частини 3007 на придбання запчастин та проведення необхідних ремонтних робіт. Майже 1 млн грн. – на нагородження спортсменів-призерів Літніх Параолімпійських ігор 2016 року та їх тренерів та 1,5 млн грн. - на інтернетизацію шкіл у гірських районах області.

Дофінансували також програму з підтримки учасників АТО та їх сімей, зокрема, 670 тисяч додали 21 родині на встановлення пам’ятних знаків загиблим Героям.

Для реалізації Програми охорони і збереження культурної спадщини Львівської області збільшать видатки за спеціальним фондом на 300 тис. грн. на реставрацію пам’ятки архітектури національного значення – храм Різдва Пресвятої Богородиці у м.Комарно Городоцького району.

Крім цього, департамент економічної політики скерує субвенції районним бюджетам на виконання інвестиційних проектів в загальній сумі 525,3 тис. грн., у тому числі 125,3 тис. грн. на реконструкцію акушерсько-гінекологічного відділення Радехівської центральної районної лікарні та 400 тис. грн. на реконструкцію комплексу плавального басейну школи під дошкільний заклад і плавальний басейн в с.Домажир Яворівського району.

Як підкреслив голова профільної комісії обласної ради Олег Домчак, у змінах до показників обласного бюджету і обласних програм на 2016 рік враховано баланс ефективного і раціонального використання коштів обласного бюджету до завершення бюджетного року з урахуванням потреб додаткового фінансування для виплат заробітних плат закладам профтехосвіти, охорони здоров’я, культури, телебачення і радіомовлення тощо.