У Львові представники національних громад зібралися на форумі

24.10.2016
У Львові представники національних громад зібралися на форумі

23 жовтня у Львівській обласній раді відбувсяФорум національно-культурних товариств Львівщини "25 років разом у незалежній Україні", присвячений 25-й річниці Незалежності.

За участі заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, директора департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрія Юраша, представників дипломатичних представництв, національно-культурних товариств Львівщини та експертів з питань етнонаціональної політики під час "круглого столу" обговорили питання  взаємодії, комунікації, обміну культурним надбанням, реалізації спільних проектів у галузі культури.

В межах цього заходу було підписано меморандум задля консолідації українського суспільства.

Опісля "круглого столу" відбулася піша хода з 150-тиметровим Прапором України до пам’ятника Тарасові Шевченку на пр. Свободи, де відбулася концертна програма за участі самодіяльних художньо-мистецьких колективів національно-культурн

Довідка:

На Львівщині проживають представники близько 100 національностей, зареєстровано 57 обласних і місцевих національно-культурних товариств.