Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

08.12.2015
Затверджено Положення про постійні депутатські комісії Львівської обласної ради VII скликання

Львівська обласна рада VII скликання затвердила Положення про постійні депутатські комісії. Таке рішення прийнято сьогодні, 8 грудня, на другому пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VII демократичного скликання.

У Типовому положенні про постійні комісії обласної ради, зокрема, визначено, що постійні комісії Львівської обласної ради є органами обласної ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, та здійснення контролю за виконанням рішень ради.

Депутат обласної ради може бути обраним тільки до однієї постійної комісії. Разом з тим, постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії. За пропозицією голови обласної ради сесія обласної ради також обирає заступника голови постійної комісії та секретаря постійної комісії. Інші питання структури комісій вирішуються відповідною комісією. Постійні комісії є підзвітними обласній раді та несуть відповідальність перед обласною радою.

До складу постійних комісій не можуть бути обрані голова обласної ради, перший заступник голови обласної ради та заступник голови обласної ради. Голова ради координує діяльність постійних комісій ради, дає доручення, сприяє організації виконання висновків та рекомендацій комісій. Протягом строку своїх повноважень обласна рада може утворювати нові постійні комісії ради, ліквідовувати і реорганізовувати раніше утворені комісії, вносити зміни до складу комісій.

Перелік, функціональна спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій визначаються рішеннями Львівської обласної ради, Регламентом та Положеннями про постійні комісії обласної ради, затвердженими обласною радою.