У Львівській облраді обговорюватимуть досвід та перспективи децентралізації на Західній Україні

24.10.2016
У Львівській облраді обговорюватимуть досвід та перспективи децентралізації на Західній Україні

У середу, 26 жовтня,у приміщенні сесійної зали Львівської обласної ради відбудеться конференція на тему: «Кращі практики об’єднання громад та дороговкази на майбутнє». Захід проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» в межах проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області» та внесенням змін до Перспективного плану об’єднання громад Львівщини.


Під час конференції планують обговорити досвід і актуальний стан об’єднання громад, формування життєдайних громад та перспективи, зокрема фінансові їх розвитку. Особливим гостем заходу очікується Юрій Ганущак, експерт швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». Учасниками конференції будуть представники вже об’єднаних та потенційно об’єднаних громад Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.


ПроектздійснюєтьсяврамкахпрограмиЄС «ПідтримкареформимісцевогосамоврядуваннявУкраїні» іреалізуєтьсяІнститутомгромадянськогосуспільствавпартнерствізФондомСхіднаЄвропатафінансуєтьсяЄвропейськимСоюзом.

Початок о 10.30 год.