Пріоритетне наше завдання – допомога учасникам АТО та їх родинам, – О. Ганущин на зустрічі з Генеральним консулом Чехії у Львові

21.10.2016
Пріоритетне наше завдання – допомога учасникам АТО та їх родинам, – О. Ганущин на зустрічі з Генеральним консулом Чехії у Львові

Очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком сьогодні, 21 жовтня.

Під час зустрічі сторони обговорили основні  аспекти у різних напрямах діяльності. Зокрема, йшлося про допомогу бійцям АТО та їх родинам, а також про міжрегіональну співпрацю.

Очільник облради запропонував Генеральному консулу найближчим часом разом поїхати на схід країни до наших захисників.

«Питання допомоги бійцям на сході країни, питання роботи Львівської обласної ради – є для мене однаково важливими. Я врізнобіч готовий долучатися до тих, хто допомагає гуманітарною місією як і нашим військовим, так і містянам сходу, які живуть у  прифронтовій зоні», – сказав Олександр Ганущин.

Також голова облради звернувся до Павела Пашека з проханням посприяти у відпочинку та реабілітації українських військових та їх сімей у Чехії.

Ще одним важливим аспектом, який обговорювали під час зустрічі, це міжрегіональна співпраця.

 «У нас завжди були теплі стосунки на рівні Львівської обласної ради та Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. Важливе завдання для нас – це міжрегіональна співпраця. На сьогодні Львівська область бере участь лише в одній програмі «Польща-Білорусь-Україна». Після її завершення маємо на меті взяти участь у новій програмі «Європа Карпат». Тут ми розраховуємо на спільні дії на рівні самоврядування з боку української та чеської сторін», – зазначив Олександр Ганущин.