Бюджетна комісія перерозподілила 500 тисяч грн з обласної програми «Спортивний майданчик»

19.10.2016
Бюджетна комісія перерозподілила 500 тисяч грн з обласної програми «Спортивний майданчик»

Після звіту управління фізичної культури і спорту ЛОДА щодо виконання обласних програм за підсумками 9 місяців на засіданні бюджетної комісії у середу, 19 жовтня, прийнято рішення зняти кошти в сумі 500 тис. грн., передбачених м.Самбору для встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям в межах обласної програми «Спортивний майданчик».

Як зазначив начальник департаменту Юрій Майборода, на даний час не проведені роботи щодо влаштування основи під майданчик. Незадовільно спрацювала Самбірська міська рада через непорозуміння із депутатським корпусом міськради і тому роботи на об’єкті не будуть виконані.

Члени бюджетної комісії були відверто здивовані непрофесійними діями керівництва мерії та депутатів, які через власні амбіції та конфлікти позбавили молодих мешканців Самбора шансу отримати сучасне спортивне поле.

Відтак бюджетна комісія запропонувала управлінню фізичної культури і спорту спільно з профільною комісією облради напрацювати пропозиції щодо встановлення спортивного майданчика в іншому місці і скерувати вилучені кошти на це ще цього року.

Як наголосив голова бюджетної комісії Олег Домчак, представники обласної ради та облдержадміністрації виїжджали для інспектування робіт з  влаштування спормайданчиків на території Львівщини. Значні зауваження були до Борислава, Трускавця, Миколаєва та Дрогобича, і лише Самбір не справився з  поставленим завданням – на об’єкт завезено лише 2 машини піщаної суміші, що представлено на фото.

 

Окрім того, бюджетна комісія вирішила перерозподілити кошти в межах програми «Сільський спорт» через відсутність зацікавлення зі сторони місцевої влади Східниці, Брюхович, Рудно в отриманні по 3 тисячі гривень на закупівлю спортивного інвентарю та спортивної форми. За словами Юрія Майбороди, ними досі не підписані міжбюджетні договори на отримання коштів з обласного бюджету.

Відтак бюджетна комісія прийняла рішення скерувати ці кошти гірським районам – Турківщині, Старосамбірщині та Сколівщині.