Львівщиною гастролюватиме Луганський драмтеатр. Графік вистав

19.10.2016
Львівщиною гастролюватиме Луганський драмтеатр. Графік вистав

У рамках акції «Зі сходу на захід – театр єднає серця» Львівщиною гастролюватиме Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр.

 

Галичанам покажуть вистави, створені в надзвичайно складних умовах, «МакленаГраса» М. Куліша та «За двома зайцями» М. Старицького.

 

Цією акцією прагнуть ще дужче об’єднати українців заходу та сходу у сфері культурного життя та продемонструвати розвиток театрального мистецтва Луганщини.

 

Графік проведення вистав на Львівщині:

19 жовтня о 18:00 – м. Дрогобич (театр ім. Юрія Дрогобича)

21 та 23 жовтня о 19:00 – м. Львів (драматичний театр імені Лесі Українки)

 

Довідка:

У рамках західноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» та відповідно до Регіональної програми розвитку української мови, культури та національної свідомості громадян України на території  Луганської області на 2016-2018 роки обласна державна адміністрація – обласна військово-цивільна адміністрація започаткувала мистецьку акцію «Зі сходу на захід – театр єднає серця», яка цього року відбудеться у містах Івано-Франківськ, Дрогобич, Львів, Ужгород із завершенням у Києві.

 

Нагадаємо, Львівська обласна рада та Луганська військово-цивільна адміністрація влітку підписали угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.