Львівська обласна рада продовжить розгляд проектів Перспективних планів спроможних громад

18.10.2016
Львівська обласна рада продовжить розгляд проектів Перспективних планів спроможних громад

На сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 25 жовтня, планують затвердити зміни до проектів Перспективних планів спроможних територіальних громад низки районів. Відповідне рішення прийняли на засіданні президії облради сьогодні, 18 жовтня.

Зокрема, розглянуть проект Перспективного плану Яворівського та Жовківського районів, які перенесли на минулому засіданні, а також Самбірського, Турківського, Стрийського, Городоцького, Радехівського, Перемишлянського, Бродівського та Миколаївського районів.

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, окрім того, на сесії на розгляд депутатів буде винесено затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки в новій редакції.

«Це є дуже важлива  і перспективна програма,  - зауважив Олександр Ганущин.  – Ми її удосконалили та внесли чимало поправок. Відтепер подача заявок відбуватиметься лише в електронному варіанті в режимі он-лайн. З новою програмою  плануємо стартувати уже в кінці  листопада і впродовж визначеного Конкурсною радою терміну зібрати пропозиції проектів. Додам, на фінансування обласних мікропроектів ми хочемо закласти близько  60 млн грн., а в майбутньому ця сума може бути збільшена».

На сесійному засіданні також розглянуть питання про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету. Окрім того,  депутати планують затвердити розпрацьований відділом з питань бюджету та обласних програм новий порядок обговорення і внесення на розгляд облради бюджетних цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання.

Заслухають обласні обранці також звіт тимчасової контрольної комісії для вивчення питання правомірності користування комунальним приміщенням Львівської обласної ради, що на вул.. Короленка, 1а, та розглянуть низку екологічних питань.