У Львові можна буде замовити «Військове таксі» #wartaxi

17.10.2016
У Львові можна буде замовити «Військове таксі» #wartaxi

Від завтра, 18 жовтня, і до 20 жовтня у Львові  волонтери проведуть акцію “Військове таксі” на підтримку української армії, мета якої зібрати кошти на новий джип для бійців.

«Машини, якими користуються військові на Сході, відрізняться від тих, якими ми з вами їздимо по місту. Вони більш потужні, захищені, краще маневрують. Перевірити це може будь-який львів’янин та гість міста, викликавши «Військове таксі» через сервіс виклику авто «UKLON», – кажуть організатори акції.

За кошти, зібрані під час акції «Військове таксі» у Києві, волонтери разом із сервісом виклику авто «UKLON» купили джип для 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Цей джип «Військове таксі» #wartaxi  невдовзі вирушить в АТО, але з 18 до 20 жовтня у львів’ян є можливість поїздити на ньому разом із волонтерами. Пасажири нестандартного таксі, а також всі, хто замовить таксі з тегом #wartaxi, допоможуть зібрати кошти на ще одну автівку для військових.

Якщо кожен львівянин або гість міста з 18 до 22 жовтня замовить таксі через мобільний додаток Uklon і в полі приміток (“уточнення для водія”) напише #wartaxi – то сервіс Uklon перерахує усю вартість поїздки (без чайових водію) на купівлю авто військовослужбовцям, які зараз знаходяться у зоні АТО.

Акція «Військове таксі» #wartaxi  має на меті висвітлення критичної ситуації на фронті з колісною технікою. В акції візьмуть участь: Богдан Масляк (ГО «Допоможи фронту», м. Львів), Галина Алмазова (волонтер-парамедик, майстер спорту по ралі та член екіпажу швидкої «Вітерець» у АТО), Віталій Дейнега (засновник «Повернись живим»), Андрій Римарук (демобілізований розвідник 53-ї окремої механізованої бригади, волонтер "Повернись живим") та ін. Волонтери розкажуть своїм пасажирам про проблеми на фронті та розважать незвичайними історіями.

Акція проходить у партнерстві з сервісом таксі Uklon.

«Причина партнерства єдина – цей сервіс з самого початку АТО допоміг різним волонтерським групам на 5 500 000 грн і продовжує це робити», - повідомили організатори. 

Телефон для інформації:  (044)338-33-38, (068)500-88-00, Тетяна Ромах