У Львівській облраді розпочали слухання звітів щодо виконання обласних програм

17.10.2016
У Львівській облраді розпочали слухання звітів щодо виконання обласних програм

У Львівській облраді заслухали  звіт щодо виконання  обласної програми «Електронна Львівщина» за підсумками 9-ти місяців.

Зі станом реалізації  ознайомилися члени комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку, – повідомляє її голова Михайло Сидорович.

«На Програму «Електронна Львівщина» було скеровано близько 5 мільйонів гривень. З них уже використано близько 700 тис. грн.. Окрім цього є фінансові зобов’язання по виконаних роботах у межах 2-х млн. До кінця цього року маємо на меті реалізувати решту грошей. Втім, якщо кошти залишаться,  наша комісія рекомендує придбати сервер. Маю надію, що програма «Електронна Львівщина» буде виконана у 2016 році», – зазначив Михайло Сидорович.

Окрім цього, під час комісії розглянули питання концепції автотранспорту у Львівській області на період 2016-2010 рр. Були внесені пропозицій. Їх тепер має врахувати департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА.

Нагадаємо, зараз у Львівській обласній раді проходять слухання звітів щодо виконання обласних цільових програм за результатами 9-ти  місяців. Заслуховуватимуть звіти до 20 жовтня.

За підсумками проведених слухань буде проаналізовано відсоток виконання програм та  ефективність використання бюджетних коштів. Відтак обласна рада на своєму засідання 25 жовтня розгляне рішення щодо внесення змін до показників обласного бюджету за результатами  9 місяців цього року.