«Українці мають однаково себе почувати як у Львові, так і в Луганську», – О. Ганущин під час зустрічі з артистами Луганської філармонії

16.10.2016
«Українці мають однаково себе почувати як у Львові, так і в Луганську», – О. Ганущин під час зустрічі з артистами Луганської філармонії

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував артистам Луганської обласної філармонії за гастролі Львівщиною .

Зустріч відбулася сьогодні, 16 жовтня. На неї також завітала народний депутат України Оксана Юринець.

«Україна – єдина!  Я щиро дякую ансамблю пісні і танцю «Радани», що приїхали на Львівщину. Вже є доброю традицією, коли артисти зі сходу приїжджають до нас, тим часом, наші співаки, танцюристи їдуть із виступами у Донецьк та Луганськ. Наша мета – зробити все, аби українці однаково себе почували як у Львові, так і в Луганську чи Донецьку. Україна – змінюється, щоправда великою ціною. Та все ж змінюється. Тримаємося разом і все у нас буде добре», – заначив під час зустрічі Олександр Ганущин.

Варто наголосити, що цими вихідними ансамбль пісню і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії презентував на Львівщині свою програму «З Батьківщиною в серці». Вона складається з народних пісень, танців та творів сучасних молодих композиторів. Також свою майстерність продемонстрували артисти інструментального оркестру ансамблю.

Нагадуємо, у День захисника України, «Радани» виступили у Червонограді, а напередодні, 15 жовтня, - у Бродах.

«Ми дякуємо за таку теплу зустріч. Нам дуже сподобалося! Дякуємо львівському глядачеві за таку родинну атмосферу під час концертів. Насправді, для Львівщини ми готували окрему програму. Повертаємося додому із позитивними емоціями , – каже керівник ансамблю пісні і танцю «Радани» Ілля Ханенко.

 

Довідка:

 

Львівська обласна рада та Луганська військово-цивільна адміністрація влітку підписали угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.