Олександр Ганущин пройшов перевірку на детекторі брехні

13.10.2016
Олександр Ганущин пройшов перевірку на детекторі брехні

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин погодився пройти тест на детекторі брехні. Ініціатором перевірки виступив телеканал Перший Західний для програми телевізійних громадських обговорень «Право на вибір».

В ході перевірки на детекторі брехні з’ясовували позицію Олександра Ганущина щодо введення мораторію на вирубку лісів. Зокрема, очільник облради правдиво відповів на запитання, що йому не обіцяли гроші за голос проти введення мораторію, повідомив, що керувався не власною вигодою і не думав про власні інтереси тощо.

Висновок за матеріалами психофізіологічного дослідження можна було почути від експерта-поліграфолога компанії Polygraph.Systems у студії під час телеефіру у середу, 12 жовтня. Переглянути ефір можна за посиланням: http://www.1zahid.com/index.php/proekti/pravo-na-vibir.html?wid=2775

Для довідки:
Компанія Polygraph.Systems для проведення психофізіологічних досліджень з використанням детектора брехні використовує обладнання Rubicon, єдине, яке сертифіковано в Україні. Результати дослідження, отримані на такому обладнанні, є доказами у судовому процесі.