Завтра стартують слухання звітів щодо виконання обласних програм за підсумками 9 місяців. Графік

12.10.2016
Завтра стартують слухання звітів щодо виконання обласних програм за підсумками 9 місяців. Графік

У четвер, 13 жовтня, у Львівській обласній раді розпочинаються слухання звітів щодо виконання обласних цільових програм за результатами 9 місяців 2016 року. Заслуховуватимуть звіти до 20 жовтня.

Відтак завтра звітуватимуть департаменти ЛОДА щодо виконання Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015 – 2018 роки,  Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки (в частині міжнародного співробітництва), а  також Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області.

Початок о 15.00 у каб. 307.

З графіком слухань можна ознайомитися тут.   

Нагадаємо, за підсумками проведених слухань буде проаналізовано відсоток виконання програм та  ефективність використання бюджетних коштів. Відтак обласна рада на своєму засідання 25 жовтня розгляне рішення щодо внесення змін до показників обласного бюджету за результатами  9 місяців цього року.

Більше інформації про виконання програм за посиланням http://www.oblrada.lviv.ua/oblprograms (дивитися звіти за 9 місяців)

Нагадаємо, всього на Львівщині реалізовується 43 обласні цільові програми.