Керівництво області обговорило проблемні питання учасників АТО та їх родин

08.10.2016
Керівництво області обговорило проблемні питання учасників АТО та їх родин

У суботу, 8 жовтня, у Львові керівництво області зустрілося із військовослужбовцями, котрі отримали поранення або травми під час АТО. Від Львівської обласної ради спілкувався з воїнами голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, депутат Михайло Гичка. На початку заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто загинув за волю та територіальну цілісність України.

 

Під час зустрічі учасники антитерористичної операції на Сході країни найчастіше зверталися з питань реабілітації та психологічної допомоги їм та їх родинам. Військовослужбовці, які отримали важкі поранення, акцентували увагу на тому, щоб пришвидшити процес оформлення інвалідності та отримання належної компенсації чи матеріальної допомоги.

 

Крім того, атовці піднімали питання отримання земельних ділянок та житла. Керівництво області запевнило захисників, що кожна людина, яка віддала здоров’я за свою країну буде почута та отримає належну їм  підтримку, медичну та фінансову допомогу.

 

До слова, спілкування із воїнами відбулося у приміщенні Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Нагадаємо, що на Львівщині діє Комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО та їх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 р. Окрім того, 13 вересня, Львівська обласна рада розглянула та підтримала проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Відтак такі особи зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисячі гривень. Мова йде про бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України із числа мешканців Львівської області.