Нам у цих людей треба вчитися жити – Парасковія Дворянин на урочистостях з нагоди Міжнародного дня інвалідів

07.12.2015
Нам у цих людей треба вчитися жити – Парасковія Дворянин на урочистостях з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Сьогодні, 7 грудня, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львівському національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбулися Урочиста Академія та Фестиваль творчості людей з інвалідністю.

Організаторами заходу виступила Львівська обласна асоціація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів» (голова – Леонід Тарасенко).

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин звернулася до учасників заходу, яких вважає особливими своєю жагою жити, бажанням творити та своєю силою. Парасковія Дворянин зазначила: «Я знаю дуже багато громадських організацій, з якими ми зробили не один проект. Пригадую концерт із незрячими, їхні натхненні голоси. При всій повазі до естради жоден співак не заспіває так від душі. Пригадую наш проект з батьками, які виховують дітей із захворюванням Дауна». Парасковія Дворянин переконана, що нам у цих людей треба вчитися жити. Вона подякувала присутнім за силу, за сміливість, за те, що вони так багато нас вчать.

Окрім того, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин подякувала соціальним працівникам, яким, за її словами, треба низько вклонитися їм і подякувати за натхненну працю.

На завершення свого виступу Парасковія Дворянин вручила нагороди Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» голові Трускавецької міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Надії Заблоцькій, голові Радехівської районної асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Нілі Василик. Цінним подарунком (годинником) нагороджена голова Миколаївської районної асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Анна Кордіяка.