Поліцейські Львівщини отримали від Консультативної місії Європейського Союзу планшети, відеореєстратори та нове програмне забезпечення

06.10.2016
Поліцейські Львівщини отримали від Консультативної місії Європейського Союзу планшети, відеореєстратори та нове програмне забезпечення

Урочисте вручення 74 комплектів обладнання поліцейським від представників Консультативної місії Європейського Союзу відбулось сьогодні, 6 жовтня, на площі перед памятником Тарасу Шевченку.

Участь в урочистостях взялит.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія, голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, голова постійної депутатської комісії з питань законності та правоохоронної діяльності Михайло Дзюдзь та ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Валерій Середа.

За допомогою нового обладнання групи реагування патрульної поліції зможуть отримувати завдання, координувати роботу, узгоджувати дії та відслідковувати ситуацію на території обслуговування, а використання відео реєстраторів сприятиме дотриманню прав людини.

«Це є продовженням співпраці між Консультативною місією Європейського Союзу та Головним управлінням Національної поліції у Львівській області, яка розпочалась з Самбірського експерименту. Представники Консультативної місії передають поліцейським 74 комплекти обладнання, необхідного для підвищення ефективності роботи груп реагування патрульної поліції. Ми вдячні за цю допомогу і вважаємо, що це ще один крок поліції Львівщини до поліцейських стандартів, прийнятих у країнах Європейського Союзу», - повідомив т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія.

«Національна поліція України за підтримки міжнародних партнерів, серед яких і КМЄС, демонструє прихильність щодо створення сталих сил поліції, оснащених та навчених за стандартам ЄС. Ми пишаємося тим, що надаємо підтримку  реформам, які  допоможуть поліції захищати громадян та служити їм», - зазначив голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас.

Під час церемонії вручення поліцейські продемонстрували присутнім патрульні автомобілі, обладнані новими планшетами та відеореєстраторами обладнання, спецзасоби, які вони щодня використовують у своїй роботі, діти взяли участь у цікавих вікторинах з класними призами.