Делегація з Львівщини відвідає Латвію для обміну досвідом щодо адміністративно-територіальної реформи

06.10.2016
Делегація з Львівщини відвідає Латвію для обміну досвідом щодо адміністративно-територіальної реформи

Наприкінці жовтня цього року до Латвії з метою обміну досвідом запрошенні представники Львівської, Одеської та Чернігівської областей. Про це було повідомлено на спільній зустріч Української асоціації районних та обласних рад з делегацією Латвійської Республіки, що відбулася в рамках проекту «Підтримка областей України у проведенні і мотивуванні адміністративно-територіальної реформи».

«Ми готові поділитись тим чому ми навчились і розповісти де ми робили одні й ті ж помилки», — сказав Айварс Драудіньш, Заступник держсекретаря з питань регіонального розвитку Міністерства навколишнього середовища регіонального розвитку і самоврядування.

«Латвійська Республіка виділила кошти на співробітництво нашого місцевого самоврядування з трьома областями України: Львівською, Чернігівською та Одеською…Візит запланований з 25 до 28 жовтня», — підтвердив посадовець.

«Ми почули від українського місцевого самоврядування про нестачу людей, що можуть готувати якісні проекти регіонального розвитку, незважаючи від джерела фінансування. Тому ділитимемося як це у нас. Також хочемо показати яким чином побудована система роботи латвійських колег», — зазначив Айварс Драудіньш.

Крім того, латвійська делегація відмітила роль Асоціації, назвавши кращим партнером для вироблення та реалізації спільних ініціатив.

Зазначимо, що до складу делегації ввійшли представники латвійського Уряду, Парламенту та місцевого самоврядування.