Львівщина отримає додатково три пересувних габаритно-вагових комплекси

06.10.2016
Львівщина отримає додатково три пересувних габаритно-вагових комплекси

Цьогоріч в області буде здана в експлуатацію низка автошляхів. Відтак окрім дорожньої розмітки, задля безпеки на дорозі, слід встановити дорожні знаки. Окрім того, для збереження відремонтованого дорожнього покриття необхідно ретельно контролювати  рух великовагових транспортних засобів. Такий габаритно-ваговий комплекс працює на Львівщині, а обласна рада на своєму засіданні виділила кошти на закупівлю ще кількох пересувних вагових комплексів.

 

Про це голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив  сьогодні, 6 жовтня, під час наради за участі заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка та голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, які перебувають на Львівщині з робочим візитом.

 

Окрім того, за його словами, на рівні обласної ради триває дискусія щодо концепції пасажирських перевезень. Також неврегульованим залишається питання відшкодування пільгових перевезень.

 

В свою чергу голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк повідомив, що ще у цьому році закуплять всього по Україні 78 пересувних габаритно-вагових комплексів. З яких на Львівщину потрапить 3-4 додаткових мобільних комплекси. «Це дозволить ефективно контролювати та зберігати дороги, адже через "перегрузи“ псуюється дорожнє полотно  більш ніж на 2 млрд грн збитків на рік”, - розповів Михайло.Ноняк.

 

На нараді також обговорили питання безпеки на транспорті: невиробничий травматизм, перевезення небезпечних вантажів, боротьба з корупцією.

 

Під час візиту на Львівщину високопосадовці відвідають УДППЗ «Укрпошта», Головний залізничний вокзал, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького та оглянуть роботу пересувного габаритно-вагового комплексу та пункту видачі дозволів.