У селі Білявці, що на Бродівщині, встановили тренажерний майданчик

05.10.2016
У селі Білявці, що на Бродівщині, встановили тренажерний майданчик

У межах обласної Програми «Спортивний майданчик» біля місцевої школі села Білявці Бродівського району встановили тренажерний майданчик. На відкритті були присутні голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, представники місцевої влади.

«Цьогоріч за кошти з обласного бюджету уже відкрито 4 тренажерних майданчики та одне штучне поле. Втім, впевнений, що статистика покращиться уже протягом місяця. Адже, відомо, що ми переглядатимемо бюджет за підсумками 9-ти місяців, тож робитимемо певні корегування. Плануємо облаштувати у кожному районі нашої області щонайменше два таких спортивних майданчики», – зазначив Олександр Ганущин.

Окрім цього, група депутатів обласної ради разом з Олександр Ганущиним власним коштом уже встановили спортивні майданчики у Станиці Луганській (його відкриття відбулося на День Незалежності) та у Сєвєродонецьку в обласному інтернаті, де свого часу влучив снаряд.

Додамо, у середу, 5 жовтня, Олександр Ганущин здійснив робочий візит у Бродівський район. Очільник обласної ради разом з керівництвом району перевірили стан ремонту доріг та об’єктів, які реалізовуються за кошти обласного бюджету.