Олександр Ганущин на Бродівщині перевірив ремонт доріг та об’єктів, які реалізовуються за кошти обласного бюджету

05.10.2016
Олександр Ганущин на Бродівщині перевірив ремонт доріг та об’єктів, які реалізовуються за кошти обласного бюджету

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з керівництвом Бродівського району перевірили стан ремонту доріг та об’єктів, які реалізовуються за кошти обласного бюджету.

Робочий візит у Бродівський район очільник облради здійснив сьогодні, 5 жовтня.

Зокрема Олександр Ганущин разом з представниками районної, місцевої рад та місцевого самоврядування оглянув ремонт пологового відділення Бродівської центральної районної лікарні та приміщення для жіночої консультації  (консультацію облаштовують у м. Броди на вул. Ганчарська, 14а).

«Ремонт приміщення жіночої консультації розпочали цьогоріч. Маю велике сподівання, що в експлуатацію вона буде здана уже в грудні. Щодо пологового відділення, то до сих під у Бродах немає роддому. У ХХІ ст. – це неприпустимо. Вже цьогоріч плануємо виконати 75% робіт, аби наступного року його завершити», – зазначив Олександр Ганущин.  

Опісля очільник облради разом з начальником  Служби автомобільних доріг у Львівській області Русланом Кандибором проінспектував ремонт дороги «Броди-Тернопіль».

«У межах Львівської області протяжність дороги «Львів-Тернопіль» – 32 км, з них на 14 уже прокладено асфальт, на решті частині працюють струменеві машини. Залишилось відремонтувати 2 км 200 м найбільш зруйнованого шляху», – повідомив Руслан Кандибор.  

Додамо, що на ремонт цієї дороги з обласного бюджету скерували 8 млн. грн. Окрім цього, передбачено  15 млн грн коштів експлуатаційного утримання.

Варто зазначити, що під час візиту на Бродівщину Олександр Ганущин зустрівся із громадою району, де прозвітував про виконану роботу на посаді голови Львівської обласної ради у регіоні та на Бродівщини зокрема.