Володимир Гірняк першим пройшов перевірку на детекторі брехні

05.10.2016
Володимир Гірняк першим пройшов перевірку на детекторі брехні

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк пройшов перевірку на детекторі брехні. Це вперше на Львівщині, коли чиновник високого рангу пішов на такий крок. Ініціатором перевірки виступив телеканал «Перший Західний» для нового телепроекту «Право на вибір».

На поліграфі до Володимира Гірняка було більше двохсот питань, а сам процес тривав близько двох годин. Тематика тестування на детекторі брехні - проведення конкурсів на керівні посади у комунальних закладах Львівщини.

«Це перший мій такий досвід. Досі хіба по телебаченню бачив, як виглядає цей поліграф. Скажу чесно – трохи хвилювався, хоч мені і приховувати нічого. Власне, положення про конкурс розробляв я особисто і радий, що Львівська облрада перша в Україні запустила таку систему. Було багато застережень, багато критики. Але працює»! – наголосив Володимир Гірняк. Він також висловив сподівання, що поклав початок хорошій традиції і перевірку на детекторі брехні зголосяться пройти й інші політики.

Результати перевірки на поліграфі заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка маємо змогу переглянути сьогодні, 5 жовтня, о 19:30 на телеканалі «Перший Західний».