Львівщину відвідають заступник Міністра інфраструктури України та Голова Державної служби України з безпеки на транспорті

05.10.2016
Львівщину відвідають заступник Міністра інфраструктури України та Голова Державної служби України з безпеки на транспорті

6-7 жовтня на Львівщині будуть перебувати з робочим візитом заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк та Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

В рамках візиту відбудеться нарада з керівництвом області та керівниками Укртрансбезпеки, ПАТ «Укрзалізниця», Укравтодору, УДППЗ «Укрпошта», Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Нарада розпочнеться 6 жовтня о 10:00 в Малій сесійній залі Львівської обласної ради (м. Львів, вул.. Винниченка, 16)

На нараді будуть обговорюватися питання безпеки на транспорті: невиробничий травматизм, перевезення небезпечних вантажів, боротьба з корупцією.

У нараді також візьмуть участь представники Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА та постійної депутатської комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради.

Під час візиту на Львівщину заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк та Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк відвідають УДППЗ «Укрпошта», Головний залізничний вокзал, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького та оглянуть роботу пересувного габаритно-вагового комплексу та пункту видачі дозволів.

7 жовтня о 10:00 в приміщенні Львівської обласної ради (м. Львів,   вул. Винничека, 18, 3 поверх, кім. 307) відбудеться прес-конференція за участю заступникаМіністра інфраструктури України Юрія Лавренюка та ГоловиДержавної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка.