Олександр Ганущин: Сьогодні саме воїни Збройних Сил України є гарантією майбутнього Української держави

06.12.2015
Олександр Ганущин: Сьогодні саме воїни Збройних Сил України є гарантією майбутнього Української держави

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітав військовослужбовців із Днем Збройних Сил України. У привітанні голова обласної ради зазначає:
„У День Збройних Сил України звертаюся до Вас зі словами глибокої вдячності за Вашу відважну і жертовну боротьбу в ім'я свободи Української держави.

Живемо в час великих випробувань, коли Україна горить у полум'ї війни. Ця неоголошена, але така реальна війна перерізала українську землю лініями розмежування та окопів, перетворила квітучі міста і села на руїни, забрала життя тисяч солдатів та мирних людей.

І сьогодні саме воїни Збройних Сил України є гарантією майбутнього Української держави - на передовому рубежі боротьби за Батьківщину, за її волю, за честь і незалежність, за народ. Саме на Вашу мужність та силу сьогодні покладає надії вся наша країна.

Я щиро дякую кожному солдатові, сержантові, офіцерові, генералові за патріотизм, мужність і відданість, з якими Ви сьогодні відвойовуєте українську землю.

Бажаю всім, хто нині захищає Батьківщину, Божого благословення, мужності та непохитної віри в перемогу, спокою у Ваших родинах і в усій Українській державі!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!"